Reklama

uTorrent

uTorrent dla Mac

  • Darmowa
  • In Polski
  • Version: 1.8.7-build-45548

Ściągaj szybko torrenty na Mac

uTorrent dla Mac to lekki, szybki i wydajny klient BitTorrent, który pozwala na proste korzystanie z tej sieci P2P (ang. peer-to-peer). uTorrent odniósł już duży sukces na platformie Windows. Jego wersja na Mac oferuje większość tych samych funkcji i równie wysoką szybkość działania.


Pełna kontrola na plikami torrent


Wszystkie funkcje uTorrent dla Mac znamy dobrze z jego wersji na Windows. Należy do nich łatwo dostępne okno ze szczegółowymi statystykami pobierania, które można otwierać i zamykać za pomocą symbolu informacji w prawym górnym rogu aplikacji. Obecne jest też pole wyszukiwania, które przeniesie nas do strony wyników wyszukiwarki Google.

UTorrent dla Mac pozwala skonfigurować ograniczenia przepustowości łącza, ustawienia sieciowe i protokołu BitTorrent. Co najważniejsze, pliki pobierane przez uTorrent ściągają się niezwykle szybko. Pamiętajmy jednak, że zależeć to będzie od prędkości łącza internetowego i liczby użytkowników udostępniających dany plik (ang. seed). Po otwarciu ściągniętego pliku torrent, uTorrent w zaledwie kilka sekund połączy się ze wszystkimi seedami i rozpocznie pobieranie.

Prosta obsługaUTorrent zużywa niewiele zasobów systemowych i jest bardzo łatwy w użyciu. Na ogół nie wymaga on żadnej konfiguracji, co sprawia, że ​​pobieranie torrentów jest banalnie proste. Jeśli korzystałeś z wersji na Windows, główną różnicą, którą zauważysz, jest brak niektórych funkcji.

Menu po lewej stronie uTorrent dla Mac jest bardzo podobne do wersji na Windows. Pozwalają on wybrać, co dokładnie ma być widoczne w okienku uTorrent. Możesz wybrać widok plików, które są aktualnie pobierane lub tych, które już pobrano. Program daje nam też opcję wyboru między podglądem plików aktywnych a nieaktywnych. Naturalnie, możemy także zobaczyć wszystkie pliki w tym samym czasie.

Jednakże, niektóre z opcji są w tej wersji uTorrent niedostępne. Nie możemy pobierać plików, korzystając z RSS, brakuje kreatora plików torrent oraz skrótu do preferencji programu. Wersja uTorrent na Windows jest pod tym względem bogatsza.

Na stronie programu uTorrent dostępnych jest kilka różnych skórek do wyboru, obszerny FAQ i pełny przewodnik dla początkujących. Choć uTorrent ma niewiele wad, to trochę przeszkadza nam, że po rozpoczęciu ściągania pliku składającego się z kilku części, nie można dodać lub usunąć żadnej z nich.


Znakomity klient torrent dla MacJeśli znacie uTorrent na Windows, to uTorrent dla Mac Was nie rozczaruje. Jeśli nigdy z niego korzystaliście, to warto go spróbować. Są duże szanse, że już nigdy nie wrócicie do Waszego starego klienta sieci BitTorrent!Pamiętajmy, że choć uTorrent zapewnia dostęp do ogromnej liczby plików, to powinien być stosowany z poszanowaniem praw własności intelektualnej.

Zalety

  • Zużywa niewiele zasobów systemowych
  • Bardzo łatwy w użyciu
  • Wiele opcji konfiguracji
  • Możliwość sterowania programem zdalnie przez przeglądarkę internetową lub iPada

Wady

  • Narzędzie wyszukiwania jest mało przydatne
  • Brak wsparcia dla kanałów RSS i kreatora torrentów
  • Nie można dodawać i usuwać części aktualnie ściąganych torrentów

Reklama

Najczęściej pobierane Wymiana plików i P2P na mac

Reklama

uTorrent

Download

uTorrent 1.8.7-build-45548 dla Mac

Reklama

Opinie użytkowników o uTorrent

Czy próbowałeś uTorrent? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla uTorrent

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama

×